XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 01.10.2017 r.
ODPUST ŚW. TERESY

1. Przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci św. Teresy – patronki naszej parafii. Uroczystej Sumie Odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Piotr Mieloszyński – ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Wygłosi Słowo Boże i poprowadzi procesję Eucharystyczną.
• Po Mszy św. czas dla dzieci i dla Rodziców
• O godz. 15.oo zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
• O godz. 15.20 rozpocznie się występ kapeli Góralskiej po koncercie ognisko na podwórku plebanii z akompaniamentem kapeli oraz pieczone kiełbaski.

2. Ofiary składane na tacę przeznaczone na WSD w Łodzi.

3. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W niedzielę o godz. 12.oo. a w tygodniu o godz. 17.30. W środę zapraszam dzieci z Rodzicami a w piątek młodzież gimnazjalną.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
• I czwartek  miesiąca – Msza św. o godz. 17.oo
• I piątek o godz.15.oo – Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od 16.oo sakrament pokuty a o 16.45 Nabożeństwo do NSPJ.
• I sobota – o godz. 9.oo Msza św. w intencji Żywej Róży.

5. W dniu 20 października Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.

6. Z prac gospodarczych – zakończyliśmy remont zakrystii, korytarza oraz terenu wokół plebani. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu poświęcili swój czas i siły. Szczególne podziękowania dla Pana Rafała Szczepańskiego oraz Panów Ireneusza Bartkiewicza, Zbigniewa Reliszki, Arkadiusza Cholewy oraz Panów którzy pracowali w środę. Dziękuję Magdzie i Ani Rogozińskim oraz Kindze Ozimek za sprzątanie po zakończonych pracach remontowych.

7. Dziękuję rodzinom z Bleszyna za posprzątanie naszej świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty.

8. Polecam do lektury prasę:  Tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Idziemy.

9. Za zmarłych z naszych rodzin:
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…