Odpust już w najbliższą niedzielę!

dodał: Michal | 24 września 2017

W przyszłą niedzielę (1 października) Uroczystość Odpustowa ku czci św. Teresy – patronki naszej parafii. Uroczystej Sumie Odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Piotr Mieloszyński – ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Wygłosi Słowo Boże i poprowadzi procesję Eucharystyczną. Serdecznie zapraszam Asystę Parafialną, Liturgiczną Służbę Ołtarza i wszystkich Drogich Parafian i Gości. Po Mszy św. program dla dzieci.

O godz. 15.oo zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

O godz. 15.20 rozpocznie się występ kapeli Góralskiej po koncercie ognisko na podwórku plebani z akompaniamentem kapeli oraz pieczone kiełbaski.

Podczas Mszy św. będziemy gościć w naszej parafii scholę dziecięcą i ministrantów wraz z rodzicami z parafii św. Wojciecha z Łodzi.

Wrzesień 2017